Eskişehir Temizlik 0530 746 82 66 - 0542 260 86 02
Eskişehir İnşaat Temizliği - İnşaat Sonrası Temizlik İşleri
Eskişehir merdiven temizliği
Eskişehir ev temizliği
Eskişehir okul temizliği
Eskişehir insan kaynakları
Eskişehir eleman teymini

Vatan Cad.No-70
www.eskisehirinsaattemizligi.com
0530 746 82 66 - 0542 260 86 02

İnşaat Temizliğiİnşaat Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

7 Eylül 2014 Pazar

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK
İnşaatı yeni bitmiş veya tadilat sonrası binaların (ev, büro, iş merkezi, okul, hastane, kamu kurumları v.b.) genel temizliği anahtar teslim şeklinde uzman ekipler tarafından son model teknolojik ekipmanlar ile yapılır.

Sektörde öncü ve lider kuruluş olarak hizmet verdiğimiz inşaat sonrası temizlikte gerektiği yerde gerekli kimyasal detarjan gerekli makine ekipmanı ile her zaman bir adım öndeyiz.

Bir günde daireniz anatar teslim şekilde hazır olur.

Bizim elemanlarımız kapıdan çıktıkları andan itibaren siz hiç bir temizliğe ihtiyaç duymadan eşyanızı taşır ve yeni mekanızı kulanmaya başlayabilirsiniz.

İnşaattan almış olduğunuz daire veya iş yerinizde yapmış olduğunuz tadilat ve restorasyon çalışmaları sonrası temizlik işleri ailemm temizlik şirketinden en çok talep edilen hizmetlerdendir ailemm temizlik şirketi ile irtibata geçmeniz halinde sizlere daha detaylı bilgi verilecektir kısaca neler yapılır evinizdeki inşaat çalışmalarından doğan tüm inşaat artıkları cam çerçeve temizliği wc fayanslarındaki derz artıklarının temizliği mutfak temizliği tüm duvar tozlarının alınması balkonlardan başlanıp dış kapıdan çıkarak tüm evin yada işyerinin inşaat artıklarından arındırılması işleri diyebiliriz biz evinizden ayrıldığımızda eşyalarınızı gönül rahatlığıyla yerleştirebilirsiniz..

 

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK NASIL YAPILIR :    BUHAR MAKİNESİ İLE ÖNCELİKLİ OLARAK TÜM CAMLARINIZ VE ÇERÇEVELERİNİZ CAMLARINIZ VE ÇERÇEVELERİNİZ ÇİZİLMEDEN TEMİZLENİR. SONRA TÜM DENİZLİK VE BALKONLARINIZ ZIMPARA YAPILARAK ÖZEL KİMYASAL VE BUHAR MAKİNESİ YARDIMI İLE TEMİZLENİR. TÜM BANYO VE WC LERİNİZ BUHAR MAKİNESİ YARDIMI İLE TEMİZLENİR. TÜM MUTFAK DOLAPLARINIZIN İÇİ DIŞI ÜSTÜ ALTI TEMİZLENİR. TÜM PRİZLER AVİZELER AYDINLATMALAR TEMİZLENİR. TÜM AHŞAP PARKE LERİNİZ BUHAR MAKİNESİ YARDIMI İLE TEMİZLENİR. TÜM KOLİDORLARINIZ ANTRENİZ TEMİZLENİR. TÜM KAPILARINIZ SİLİNİR. TÜM DUVARLARINIZ GEREKTİĞİ ŞEKİLDE NEMLİ, KURU VEYA BUHARLI MAKİNE YARDIMI İLE SİLİNİR. DIŞ KAĞINIZ BUHARLI MAKİNE YARDIMI İLE TEMİZLENEREK İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİNİZ BİTMİŞ OLUR SİZ NAKLİYE FİRMASINI EŞYALARI TAŞIMAK ÜZERE DAVET EDEBİLİR YENİ YUVANIZLA MUTLU BİR ŞEKİLDE YAŞAMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

 


24108 kez okundu


Diğer Başlıklar


Temizlik Püf Noktaları  
İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?  
İnşaat Sonrası Temizliği  

Toplam Kayıt: 3 [3 - 1]    
Sayfa: [ 1 ]